केन्द्रीय संस्करण

धुम्बराहीमा नेकपा सचिवालय बैठक सुरु, ओली उपस्थित भएनन्

person explore access_timeमंसिर २३, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । नेकपा सचिवालय बैठक धुम्बराहीस्थित पार्टी कार्यालयमा सुरु भएको छ ।  अध्यक्ष एवम् प्रधानमन्त्री केपी शर्माओलीको अनुपस्थितिमा सचिवालय बैठक सुरु भएको हो  । 

प्रधानमन्त्री ओलीको केही दिनअघि मात्र त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगन्ज परिसरमा रहेको मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरमा एपेन्डिसाइटिसको शल्यक्रिया भएको थियो । उनी १० दिन लामो उपचारपछि बिहीबार अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका थिए । 

यसअघि गत बुधबार पनि अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’कै अध्यक्षतामा बसेको सचिवालय बैठकले उपनिर्वाचन समीक्षा र पार्टीको एकता प्रकृया टुंग्याउन सोमबार बिहान नौ बजेका लागि बैठक बोलाउने निर्णय गरे पनि १ बजेका लागि बैठक सारिएको थियो । 

आइतबार अध्यक्ष प्रचण्डले सोमबारको बैठकमा पेश गर्ने एजेण्डाका बारेमा पार्टी नेताहरुसँग छलफल गरेका थिए । बैठकमा प्रचण्डले विभिन्न बैचारिक तथा सांगठानिक प्रस्ताव पेश गर्ने तयारी गरेका छन् । प्रचण्डको प्रस्तावमा पार्टी एकता प्रकृयालाई पूर्णता दिँदै ६ महिने अभियान चलाउने योजना समेत समेटेको बताइएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.