केन्द्रीय संस्करण

माधव नेपालले उद्घाटन गरेको कपिलवस्तु महोत्सवमा पूर्वराजा शाहको प्रवेश

person explore access_timeमंसिर २०, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । नेकपाका नेता माधव कुमार नेपालले उद्घाटन गरेको महत्वसमा  पूर्वराज ज्ञानेन्द्र शाहले पनि प्रवेश गरेका छन् ।

पाँच नम्बर प्रदेशका  प्रदेशका विभिन्न जिल्लाको भ्रमण प्रश्चात आएका पूर्वराजा शाहले शुक्रबार कपिलवस्तुको गोरुसिंगेमा रहेको पशुपतीनाथ मन्दिरमा ३ बजे पुजाआजा गरेपछि ११ औँ कपिलवस्तु महोत्सवको अवलोकन गरेका हुन् । 

गोरुसिंगेमा पुगेर पशुपतिनाथ मन्दिरको पुजाआजापछि जितपुरवासी र आयोजक वाणगंगा वेलफेयर सोसाइटीको आग्रहमा उनी महोत्सवको अवलोकन गर्न पुगेका हुन् । कपिलवस्तु महोत्वसको विहीबार पूर्व प्रधानमन्त्री एवम् नेकपाका नेता माधव कुमार नेपालले उद्घाटन गरेका थिए ।

शाहको २०६४ साल पछी अहिले कपिलवस्तुमा भ्रमण भएको हो । भ्रमणलाई सफल पार्नको लागि जिल्ला स्तरीय समिती गठन गरि कार्यक्रमको तयारीलाई तिव्रता दिइएको शिव सेना नेपाल जनाएको छ ।  पूर्वराजाको स्वागत लागि  राप्रपा नेता कार्यकर्ता र सर्वसाधारणको व्यापक उपस्थिती रहेको थियो ।   पूर्वराजा रुपन्देहीको तिलोत्तमा रहेको रहेको टाईगर होटवलमा बसेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.