केन्द्रीय संस्करण

साग खेलका लागि सिमित टिकट मात्र बाँकी

person explore access_timeमंसिर २०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालमा जारी १३ औँ दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) खेल अन्तरगत शनिबार हुने खेलका सिमित सिटमात्र बाँकी रहेका छन् । 

सागको टिकट विक्री तथा व्यवस्थापन गरेको इसेवाले फुटबलका लागि न्यून सिट बाँकी रहेको र क्रिकेट खेलको टिकट पनि तिब्र रूपमा विक्री भइरहेकाले समयमै आफ्नो सिट बुक गर्न आग्रह गरेको छ । सागअन्तर्गतका फुटबल, क्रिकेट, भलिबल तथा बास्केटबलको टिकट विक्री तथा व्यवस्थापन इसेवाले गर्दै आएको छ । 

इसेवाका सिओओ रोशन लामिछानेले भने ‘शनिबार बिदाको दिन भएकाले सिमित टिकट बाँकी रहेका छन्, खेल अगाडी नै टिकट सोल्ड आउट हुने संभावना भएकाले रंगाशालमा टिकट उपलब्ध नहुनसक्छ, समयमै आफ्नो टिकट काटेर सिट बुक गर्नुहोला ।’ 

यसअघि भएका दुईवटा फुटबल म्याचमा १० हजार भन्दा बढि दर्शकले अनलाइनबाट टिकट काटेका थिए । सार्बजनिक बिदाको दिन नहुँदा पनि दर्शकको सहभागिता उत्साहपूर्वक भइरहेका बेला सार्बजनिक बिदा परेकाले शनिबार टिकट सोल्डआउट हुनसक्ने भएकाले समयमै टिकट बुक गर्न इसेवाले आग्रह गरेको हो । 

दर्शकले साग डट इसेवा डटकम डट एनपीमा गइ आफुले हेर्न चाहेको खेलको टिकट खरिद गर्न सकिनेछ । टिकट खरिद गर्दा खेल हेर्ने दर्शकले आफ्नो नाम र मोबाईल नम्बर राखेर आफ्नै मोबाईलमा टिकटको इलेक्ट्रोनिक कपी डाउनलोड गर्न सकिनेछ । 

हरेक टिकटमा दर्शकको नाम, मोबाईल नम्बर र युनिक क्यूआर कोड रहने र दर्शकले प्रवेशद्धारमा आफ्नो टिकट र तस्विर भएको कुनै परिचयपत्र अनिवार्य देखाउनु पर्नेछ । उक्त टिकट रियल टाइममै भेरिफाई हुने र आइडी कार्ड देखाएपछि दर्शकले प्रवेश पाउनेछन् । 

यस्तै यसपटक फुटबल म्याचमा सिट नम्बर सहितको टिकट उपलब्ध रहेकाले आफ्नो टिकटमा उल्लेखित सिट नम्बरमा बसेर खेल हेर्न सकिनेछ । इसेवा एकाउण्ट भएका ग्राहकले सिधै मोबाईलबाट टिकट खरिद गर्न सक्नेछन् । 

इसेवा एकाउण्ट नभएका व्यक्तिहरूले नजिकैको साईबर, स्टेसनरी, कम्युनिकेशन (इसेवा जोन तथा पोइन्ट) मा गइ अनलाइन टिकट खरिद गर्न सकिनेछ ।  उपत्यका लगायत नेपालभर इसेवाका  ६५ हजार भन्दा बढी जोन पोइन्ट रहेका छन् । 

यसअघि पनि इसेवाले आइसीसी, एन्फासँगको सहकार्यमा विभिन्न अन्तर्राष्ट्रिय खेलहरूको सफल टिकटिङ र प्रवेश व्यवस्थापन गरिसकेको छ ।  

इसेवा नेपाल राष्ट्रबैंकबाट लाइसेन्स् प्राप्त भुक्तानी सेवा प्रदायक हो । सन् २००९ बाट सञ्चालन रहेको इसेवामा २५ लाख ग्राहक रहेका छन् । इसेवामा ५५ बैंक तथा वित्तिय संस्था र ६० हजार भन्दा धेरै सेवाहरू रहेका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.