केन्द्रीय संस्करण

१२ वर्षमै डुआनाले जितिन् रजत

person explore access_timeमंसिर १९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं ।  १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को पौडीमा १२  वर्षीया डुआना लामाले रजत पदक जितेकी छिन् । सातदोवाटो स्थित हिटिङ सिस्टमको पौडी पोखरीमा बिहिबार भएको महिला दुई सय मिटर ब्रेस्टस्ट्रोकमा निर्धारित दुरी दुई मिनेट ४४.६८ सेकेन्डमा पार गरिन् ।  यसअघि डुआनाले आफ्नै नाममा रहेको राष्ट्रिय कीर्तिमान समेत तोडेकी छन् ।

उनले आठौं राष्ट्रिय खेलकुदमा बनाएको दुई मिनेट ५५.०९ सेकेन्डको कीर्तिमान दुई मिनेट ४८.५७ सेकेन्डमा पूरा गर्दै फाइनलमा स्थान बनाएकी हुन् । इस स्पर्धामा स्वर्ण जितेकी भारतकी अपेक्षा फर्नान्डेसले दुई घन्टा ३८.०५ सेकेन्डमा निर्धारित दुरी पूरा गरिन् ।

                               

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...