केन्द्रीय संस्करण

टोट्टनहामलाई युनाइटेडको झट्का

person explore access_timeमंसिर १९, २०७६ chat_bubble_outline0

मार्कुस रासफोर्ड चम्किएपछि म्यानचेस्टर युनाइटेडले इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा  टोट्टनहाममाथि रोमाञ्चक जित निकालेको छ ।

घरेलु मैदानमा बुधबार राति भएको खेलमा युनाइटेडले टोट्टनहामलाई २–१ गोलले हरायो । यसहारले टोट्टनहामलाई नमिठो झट्का लागेको छ । जितसँगै २१ अंक बनाएको युनाइटेट टोट्टनहामलाई पछि पार्दै छैटौं स्थानमा छ । २० अंक बनाएको अठौं स्थानमा झरेको छ । टोट्टनहामले जोसे मोउरिन्होको प्रशिक्षणमा खेलेको चार खेलमा पहिलो हार खेपेको हो । 

युनाइटेडको जितमा दुवै गोल रासफोर्डले गरेका थिए । छैटौं मिनेटमा रासफोर्डले गोल गर्दै घरेलु टोलीलाई अग्रता दिलाए । ३९औं मिनेटमा डेल अलीले बराबरी गोल फर्काएका थिए । ४९औं मिनेटमा रासफोर्डले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै युनाइटेडलाई फेरी अगाडी बढाए । त्यसपछि थप गोल नहुँदा युनाइटेडले बाजी मारेको थियो ।

बुधबार रातिनै भएको अर्को खेलमा चेल्सीले एस्टन भिल्लालाई २–१ गोलले हराएको छ । चेल्सीको जितमा टमी अब्राहम र मेसन माउन्टले गोल गरे । एस्टनका लागि ट्रेजग्वेस्टले एक गोल फर्काएका थिए । जितसँगै चौथो स्थानमा रहेको चेल्सीको २९ अंक छ । एस्टन १५ अंकसहित १५औं नै स्थानमा छ । अर्को खेलमा साउथह्याम्पटनले नर्विच सिटीलाई २–१ र वल्भ्सले वेस्टहाम युनाइटेडलाई २–० गोलले पराजित गरेको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.