केन्द्रीय संस्करण

तेह्रौँ साग: महिला भलिबलको कास्य श्रीलङ्कालाई

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमडौं । तेह्रौँ दक्षिण एशियाली खेलकूद (साग)अन्तर्गत महिला भलिबलको कास्य पदक श्रीलङ्काले जितेको छ । त्रिपुरेश्वरस्थित राष्ट्रिय खेलकूद परिषद् (राखेप) को कभर्ड हलमा तेस्रो स्थानका आगि आज भएको खेलमा श्रीलङ्काले माल्दिभ्सलाई ३–० ले पराजित गरेको हो ।

श्रीलङ्काले पहिलो सेट २५–२१ अङ्कले जितेको थियो । त्यसपछि श्रीलङ्काले लगातार दुई सेट जित्यो । श्रीलङ्काले दोस्रो सेट २५–१८ तथा तेस्रो सेट २५–८ अङ्कले जितेको हो । महिला भलिबलको स्वर्ण पदकका लागि मङ्गलबार त्रिपुरेश्वरस्थित राष्ट्रिय खेलकूद परिषद् (राखेप)को कभर्ड हलमा नेपाल र भारतबीच खेल हुनेछ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.