केन्द्रीय संस्करण

सरकारसँग जनता असन्तुष्ट रहेको उपनिर्वाचनले पुष्टि गर्यो : सहमहामन्त्री महत

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं ।  नेपाली कांग्रेसका सहमहामन्त्री डा. प्रकाशशरण महतले उपनिर्वाचनको परिणामले सरकार अलोकप्रिय हुँदै गएको संकेत गरेको बताएका छन् । भीमबहादुर तामाङ्को सातौं स्मृति दिवसमा सोमबार आयोजित कार्यक्रममा महतले उपनिर्वाचनमा सरकारको अलोकप्रियता पुष्टि भएको बताए ।

उनले सरकारसँग असन्तुष्ट जनमतलाई कांग्रेसले भोटमा बदल्न सांगठनिक रुपमा जोडन्पर्नेमा जोड दिए । उनले भने, ‘सरकारसँग असन्तुष्ट जनतालाई आफ्नो कुरा भन्न सकिएन र संगठन पनि गरिएन भने त्यस्तो असन्तुष्टि मतमा बदल्न सकिँदैन । त्यसैले उनीहरुलाई हामीले सांगठनिक रुपमा पार्टीमा जोड्नतिर लाग्नुपर्छ ।’

फरक प्रसंगमा महतले भीमबहादुर तामाङलाई समर्पण,सक्रियता र सरलताको प्रतिमुर्तिका रुपमा स्मरण गरे  । समकालिन राजनीतिमा  तामाङ जस्तो नेता कम रहेपनि उनले देखाएको बाटोको  प्रभावले समाजलाई नैतिकता र आदर्शको बाटोमा हिँड्न प्रभाव पारिरहने बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.