सिड्नीमा नेपथ्यको लाइभ शो

person explore access_timeमंसिर १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपथ्यले अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा कन्सर्ट गर्ने भएको छ । ‘नेपथ्य लाईभ इन सिड्नी–२०१९’ नाम दिइएको कन्सर्ट डिसेम्बर १४ तरिख अर्थात् मंसिर २८ गते हुनेछ । विग टप लुना पार्कमा आयोजना हुने कन्सर्टमा ३ हजार दर्शक आउने अपेक्षा गरिएको छ ।


नेपाली समुदायदाई लक्षित गरी अष्ट्रेलियामै विगत १० वर्षदेखि विभिन्न समाजिक सांस्कृतिक एवंम मनोरञ्जनात्मक कार्यक्रम गर्दै आएको नेपाली टचले यो कार्यक्रम पनि आयोजना गर्न लागेको हो ।कार्यक्रमले अष्ट्रेलियामा रहेका विद्यार्थीहरु र दर्शकहरुलाई आफ्नो देशप्रतिको माया दर्शाउने विश्वास आयोजकको छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।