केन्द्रीय संस्करण

एक जोडी कुकुरको रेखदेख गर्ने कामदारलाई वार्षिक ४७ लाख तलब !

person explore access_timeमंसिर १४, २०७६ chat_bubble_outline0

लन्डन । बेलायतमा एक दम्पतीले अनौठो विज्ञापन प्रकाशित गरेका छन् । उनीहरुले आफूसँग रहेको एक जोडी कुकुर रेखदेखका लागि आकर्षक तलब र विविध सुविधासहित एक जना घरेलु कामदार माग गरेका हुन् ।

नाइटब्रिज निवासी उनीहरुले अनलाइन विज्ञापनमा त्यस्तो कामदारका लागि वार्षिक ३२ हजार पाउन्ड अर्थात् करिब ४७ लाख २७ हजार रुपैयाँ तलब दिइने जनाएका छन् । यस अतिरिक्त उसका लागि ६ वटा कोठा भएको घरसमेत आवासका रुपमा उपलब्ध गराइने जनाइएको छ ।

मुख्यतया मिलो र ओस्कार नाम गरेका उनीहरुका दुई कुकुर हेरचाह गर्नका लागि उनीहरुले कामदार माग गरेका हुन् । आफूहरु कामको सिलसिलामा व्यस्त रहने र बेला–बेलामा बाहिर रहनु पर्ने भएकाले घरमा बसेर नियमित रुपमा कुकुरको हेरचाह गर्ने मानिसको खाँचो रहेको उनीहरुको भनाइ छ ।

त्यस्तो कामदारका लागि उनीहरुले केही शर्तसमेत राखेका छन् । दैनिक बिहान–बेलुका कुकुरलाई डुलाउनु पर्ने, उनीहरुलाई नुहाइदिनु पर्ने, कुकुरका साथै कामदारले आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुपर्ने, कुकुरलाई माया गर्नुपर्ने लगायतका शर्त उनीहरुले राखेका छन् ।

खाना पकाउन सिपालु भएमा अझ राम्रो हुने उनीहरुको भनाइ छ । आफूहरु बाहिर रहेको समयमा घरको रेखदेखको जिम्मेवारीसमेत कामदारले बहन गर्नुपर्ने जनाइएको छ । कामदारले दुई दिन साप्ताहिक बिदा पाउने गरी नियमित रुपमा सोमबारदेखि शुक्रबारसम्म आफ्नो ड्युटी गर्नु पर्ने भए पनि कारणबस कहिलेकाहिँ साप्ताहिक बिदाको सुविधा नपाउन सक्ने सर्त पनि अघि सारिएको छ ।

डेढ महिना अघि प्रकाशित उक्त विज्ञापनमा कयौंले आवेदन दिएका थिए । तीमध्ये एक जनालाई छनोट गरिएको जनाइए पनि छनोट हुने व्यक्तिका बारेमा खुलाइएको छैन ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.