केन्द्रीय संस्करण

सेमिफाइनलमा नेपालको प्रतिद्वन्द्वी श्रीलंका

person explore access_timeमंसिर १३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को महिला भलिबलको सेमिफाइनलमा नेपालले श्रीलंका प्रतिद्वन्द्वी पाएको छ । नेपाल समूह ‘ए’ उपविजेता र श्रीलंका समूह ‘बी’ को विजेता बनेको हो । श्रीलंकाले माल्दिभ्सलाई ३–० को सोझो सेटमा हराएर समूह ‘बी’ को विजेता बन्यो । पाकिस्तान नआएका कारण माल्दिभ्स उपविजेता बन्यो ।

पाकिस्तान नआएसँगै दुवै टोलीले वाकओभर पाएका थिए । अर्को सेमिफाइनलमा समूह ‘ए’ को विजेता भारत र समूह ‘बी’ को उपविजेता माल्दिभ्स भिड्नेछन् । नेपाल र श्रीलंकाको सेमिफाइनल खेल शनिबार साँझ ७ः०० बजे र भारत र माल्दिभ्सको खेल ५ः०० बजे हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.