केन्द्रीय संस्करण

साग भलिबलः दोस्रो खेलमा नेपाल भारतसँग पराजित

person explore access_timeमंसिर १२, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद प्रतियोगिता (साग) अन्तर्गत महिला भलिबलमा नेपाल भारतसँग पराजित भएको छ ।त्रिपुरेश्वरस्थित राखेप कभर्ड हलमा बिहिबार भएको खेलमा नेपाल भारतसँग ३–० को सोझो सेटमा पराजित भएको हो । 

उपाधि दाबेदार भारतविरुद्ध नेपालले पहिलो सेट २६–२४ को गुमाएको थियो । तर, दोस्रो र अन्तिम सेटमा भने नेपाल भारतसँग सहजै पराजित भयो । भारतले नेपाललाई दोस्रो सेटमा २५–१२ र अन्तिम सेट २५–१६ ले पराजित गर्यो । यसअघि नेपालले पहिलो खेलमा बंगलादेशलाई ३–० को सोझो सेटमा हराएको थियो। नेपाल सेमिफाइनलमा जानका लागि अब भारतले समूहको अन्तिम खेलमा बंगालदेशलाई पराजित गर्नु पर्ने हुन्छ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.