केन्द्रीय संस्करण

वर्षौंपछि यस्तो अवस्थामा देखिए नायक इमरान खानः मानिसहरुले भने, ‘प्लिज, फिर्ता आउ’

person explore access_timeमंसिर ११, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: indiatoday.in

आमिर खानका भाञ्जा इमरान खानले जब फिल्ममा डेब्यू गरेका थिए तब उनको अत्यधिक चर्चा भएको थियो । इमरान लामो रेसको घोडा प्रमाणित हुने धेरैले अड्कलबाजी पनि गरेका थिए । उनको डेब्यू फिल्म ‘जाने तू या जाने ना’ अत्यधिक हिट भएको थियो । तर उनका अन्य फिल्मले दर्शकलाई खासै आकर्षित गर्न सकेनन् । त्यसकारण इमरान खान फिल्मबाट मात्रै नभई मिडियाबाट पनि टाढा रहे ।

उनलाई फाट्टफुट्ट सोसल मिडिया प्लेटफर्ममा देखिन्छ । हालै नायिका दिया मिर्जाले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा एउटा फोटो सेयर गरिन् जसमा उनीबाहेक डायना पेन्टी, अदिती राव हैदरी, निमरत कौर, निखिल आडवाणी र नायक इमरान खान देखिएका छन् । यो फोटो उनको सन्डे ब्रन्चको हो । फोटोमा सबैभन्दा धेरै इमरान खानको चर्चा भएको छ ।


दियाको यो फोटोमा जतिले कमेन्ट गरेका छन् उनीहरु सबैजना इमरानको अवस्था देखेर अचम्मित थिए । फोटोमा अन्य सेलिब्रिटीको उपस्थिती हुँदा पनि धेरैको ध्यान इमरानमाथि नै केन्द्रित रह्यो ।

 

स्मरण रहोस्, इमरान खानले बेस्ट मेल डेब्यू अवार्ड पनि पाएका थिए । ‘डेल्ली बेली’ र ‘मेरी ब्रदरकी दुलहन’ मा पनि उनको अभिनयलाई निकै रुचाइयो र अवार्ड पनि पाए । पछिल्लो पटक उनी सन् २०१५ मा रिलिज भएको फिल्म ‘कट्टी बट्टी’ मा देखिएका थिए जुन फ्लप रह्यो । उक्त फिल्ममा उनको अपोजिटमा कंगना रनौत थिइन् । यो फिल्म अघि पनि इमरानका थुप्रै फिल्म लगातार फ्लप रह्यो जसका कारण उनी बिग स्क्रिनमा मात्रै नभई सार्वजनिक कार्यक्रमबाट पनि टाढा भए । केही समय अघि उनी श्रीमतीसँगको सम्बन्धविच्छेदको खबरसहित चर्चामा आएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.