केन्द्रीय संस्करण

१९७४ एडीका पूर्व सदस्य मनोज सिंह संलग्न एल्बम ग्रामी अवार्डको नोमिनेशनमा

person explore access_timeमंसिर ८, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: manose singh

ब्यान्ड १९७४ एडीका पूर्व सदस्य एवं चर्चित बाँसुरीबादक मनोज सिंह संलग्न एल्बम देवा २०२० को ग्रामी अवार्डमा नोमिनेट भएको छ ।

देवा प्रेमलको एल्बम देवा कन्टेम्पररी इन्स्ट्रुमेन्टल म्युजिक अन्तर्गत बेस्ट न्यू एज एल्बमका लागि नोमिनेट भएको हो । नेपालको संगीतकार संलग्न भएको एल्बम ग्रामी अवार्डमा नोमिनेट भएको यो पहिलो घटना हो ।

देवा प्रेमलले उनका जीवनसाथी मिटेन मेडिटेशन र स्लो योगाका लागि आनन्ददायी संगीत बनाउनका लागि चर्चित छन् । संयुक्त रुपमा देवा प्रेमल र मिटेनको रुपमा परिचित यी दुईको थुप्रै काममा मनोजले सांगितिक योगदान दिएका छन् । मूल रुपमा काठमाडौंको बौद्धका र हालै सान फ्रान्सिस्कोमा बस्ने मनोजले १९७४ एडीको पिँजडाको सुगा, सम्झी बस्छुमा बाँसुरी बजाएका छन् ।

नोमिनेशनमा परेको जानकारी दिँदै मनोजले आफ्नो आधिकारिक फेसबुक पेजमा गत बुधबार लेखेका छन्, ‘र ग्रामी अवार्डको उपाधि जान्छ.... आज बिहान देवा र मिटेनले मलाई रोचक समाचार सम्प्रेषणका लागि फोन गरे.. हामी ग्रामीका लागि नोमिनेट भयौं ! यो सबैका लागि सुखद समाचार हो । धन्यवाद !! म मनैबाट यो सोच्छु कि जुन संगीत हामी बाँड्छौं त्यसले खासै मान्यता पाउनुपर्दैन तर यति भन्दा भन्दै पनि यस्तो समाचारले उत्साहित बनाउँदो रहेछ । धन्यवाद मेरा प्रियजन । र ग्रामी अवार्ड जान्छ....तपाईंहरुलाई’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.