केन्द्रीय संस्करण

फ्रेन्ड्सलाई १–०ले हराउँदै रुस्लान थ्री स्टार सेमिफाइनलमा

person explore access_timeमंसिर ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं ।  चन्द्रागिरिमा जारी तेस्रो संस्करणको ‘ए’ डिभिजन फुटबल  प्रतियोगितामा अन्तर्गत फ्रेन्ड्स क्लबलाई पराजित गर्दै रुस्लान थ्री स्टार चन्द्रागिरी गोल्डकपको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । कप्तान रुपेश केसीले इन्ज्युरी समयको दोस्रो मिनेटमा गरेको गोलसँगै रुस्लान थ्री स्टार चन्द्रागिरी गोल्डकपको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

निकैनै प्रतिस्प्रर्धामा खेल भए पछि अन्तिम समयको सदुपयोग गर्दे थ्री स्टार अन्तिम चारको लक्ष्यमा पुग्न सफल भएको छ । निधारित ९० मिनेटको खेल गोलरहित बराबरीमा रहेपछि खेल टाइब्रेकरतर्फ जाने आकलन गरिएको थियो । तर इन्ज्युरी समयमा रुपेशले पेनाल्टी क्षेत्र बाहिरबाट गरेको प्रहार फ्रेन्ड्सका गोलरक्षक देव लिम्बूले बचाउन सकेनन् । 

गोलकर्ता रुपेश नै खेलको म्यान अफ दि म्याच घोषित भए । उनलाई ५ हजार रुपैयाँ र म्यान अफ दि म्याचको अवार्ड महानगरीय प्रहरी प्रभाग बलम्बुका प्रमुख तथा प्रहरी निरिक्षक शंकर खड्का र आयोजक दिपशिखा क्लबका अभ्यक्ष रवि बुढाथोकीले प्रदान गरे । फ्रेन्ड्सले यसअघि चन्द्रागिरी नगरपालिकालाई ५–० ले पराजित गर्दै क्वाटरफाइनलमा स्थान बनाएको थियो ।

ब्राजिलियन खेलाडीलाई मैदान उतारेको फ्रेन्ड्सले केहि अवसर सिर्जना गरेपनि दूर्भाग्य सावित भयो । अब थ्री स्टारले सेमिफाइनलमा सरस्वती र एपीएफ बीचको आयोजक समतिका अध्यक्ष रवि बुढाथोकीले  शनिबार हुने तेस्रो क्वाटरफाइनलमा नेपाल पुलिस क्लब र डिफेन्डिङ च्याम्पियन च्यासल युथ क्लबसँग  दिउँसो २ः ३० बजे हुने जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.