केन्द्रीय संस्करण

थपियो अर्को हास्यश्रृङ्खला ‘जे होला होला’

person explore access_timeमंसिर ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । हाँस्यश्रृंखलाको भिडका अर्काे एक श्रृंखला पनि थपिएको छ ‘जे होला होला’ । बिहिबारबाट प्रसारण सुरु भएको श्रृंखलाको बिहिबारै एक कार्यक्रमका घोषणा समेत गरिएको थियो ।  घोषणा कार्यक्रममा शुभारम्भको केक काटिएको थियो । टेलिश्रृङ्खलाका लेखक तथा निर्देशन सल्लाहकार उत्तम केसीको विशेष पहलमा श्रृंखला निर्माण भएको हो । 

अग्रज र अनुभवी हाँस्य कलाकार उत्तम के.सीको लेखन, दमन रुपाखेतीको निर्देशन रहेको हाँस्य टेलिश्रृङ्खला  ‘जे होला होला’ रमाईलो टिभीबाट हरेक बिहिबार बेलुका ८ः३० बजेबाट प्रसारण हुनेछ ।  बिहिबार प्रसारण भएको पहिलो भागले राजनीतिक व्यङ्यमा भारतले गरेको सीमा अतिक्रमणका विषयलाई चोटिलो रुपमा प्रस्तुत गरेको थियो । 

टेलिश्रृङ्खलामा उत्तम केसी नेपाल, लक्ष्मण विक्रम वस्नेत, मुकुन्द मैनाली, सुशीला निरौला, उत्सव केसी, गीता नेपाल, विमला गौतम, सुमितकुमार घिमिरे, सविता गजमेर, पूरुषोत्तम खडका, मनिता डंगोल, सागर खडका, सरस्वती पाण्डे, कृष्णभीरलगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । 

तारकेश्वर कला प्रतिष्ठानको प्रस्तुति रहेको यो हाँस्य टेलिश्रृङ्खलाको कार्यकारी निर्माता उज्मा केसी र श्रीतिजा केसी रहेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.