ad
x

विवाहको २१ वर्षपछि अर्जुन रामपाल–मेहर जेसियाको अन्ततः भयो सम्बन्धविच्छेद, दुई छोरी आमासँगै बस्ने

person explore access_timeमंसिर ५, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: hindustantimes.com

विवाहको २१ वर्षपछि अभिनेता अर्जुन रामपाल र भूतपूर्व सुपरमोडल मेहर जेसियाको सम्बन्धविच्छेदलाई बान्द्राको फ्यामिली कोर्टले स्विकारोक्ति दिएको छ । रिपोर्टका अनुसार मुख्य न्यायाधीश शैलजा सावन्तले सम्बन्धविच्छेदको मञ्जुरी दिएकी हुन् । उनले आफ्नो निर्णय सुनाउँदै दुई छोरी (माहिका र मायरा) आमासँगै बान्द्रास्थित डुप्लेक्समा बस्ने बताएकी छिन् ।


मार्च २०१८ मा अलग्गिएका थिए अर्जुन–मेहरःसन् २०१८ मा अर्जुन र मेहरले आफूहरु अलग्गिएको घोषणा गरेका थिए । उनले आफ्नो साझा बयानमा भनेका थिए, ‘प्रेम र प्रिय यादले भरिएको २० वर्षको सुन्दर यात्रा तय गरेपछि हाम्रो बाटो अलग्गिएको बताउन चाहन्छु । हामीलाई लाग्छ कि अब हामी भिन्न उद्देश्यतर्फ मोडिने बेला आएको छ । हामी एक अर्काका लागि पिलरको रुपमा खडा भयौं । भविष्यमा पनि एक अर्का र आफ्नो परिवारजनका लागि यसरी नै खडा हुनेछौं ।’

गेब्रिएलासँग रिलेशनशिपमा छन् अर्जुनः

अर्जुन आजकाल दक्षिणी अफ्रिकी मोडल र नायिका गेब्रिएला डेमेट्रिएड्ससँग सम्बन्धमा छन् । अहिलेसम्म उनीहरुले विवाह गरेका छैनन् । यद्यपि, यसै वर्ष जुलाईमा उनीहरु छोरा आरिकका आमा–बुवा बने । मेहरसँग अर्जुनले सन् १९९८ मा विवाह गरेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।