केन्द्रीय संस्करण

भारतलाई हराउँदै पाकिस्तान फाइनलमा

person explore access_timeमंसिर ४, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । पाकिस्तान बंगलादेशमा जारी एसीसी इमर्जिङ टिम्स एसिया कप क्रिकेटको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । बुधबार भएको खेलमा पाकिस्ताले भारतलाई तीन रनले हरायो । पाकिस्तानले दिएको दुई सय ६८ रनको विजय लक्ष्य पछ्याएको भारतले ५० ओभरमा आठ  विकेटको क्षतिमा दुई सय ६४ रन मात्र बनायो ।

भारतका लागि सन्भिर सिंहले सर्वाधिक ७६ रन बनाए । रवी सरथले ४७ र अर्मान जाफरले ४६ रन बनाए । पाकिस्तानका मुहमद हसनेइन र सैफ बदरले दुई दुई विकेट लिए । यसअघि टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको पाकिस्तानले ५० ओभरमा आठ विकेटको क्षतिमा दुई सय ६७ रन बनाएको थियो ।

पाकिस्तानका लागि ओमेर युसुफले ६६ रन बनाए । सैफ बदरले अविजित ४७ र हैदर अली खानले ४३ रन बनाए । भारतका सिभम माभी, सौरभ डुबे र हृतिक शोकेनले दुई दुई विकेट लिए । उपाधिका लागि पाकिस्ताले बंगलादेश र अफगानिस्तानबीचको विजेतासँग शनिबार खेल्नेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.