केन्द्रीय संस्करण

बेल्जियमको गोल वर्षा

person explore access_timeमंसिर ४, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । सन् २०२० को युरोकपमा स्थान बनाइसकेको बेल्जियमले समूह चरणको अन्तिम खेलमा साइप्रसमाथि गोल वर्षा गरेको छ । घरेलु मैदानमा मङ्गलबार राति भएको खेलमा बेल्जियमले साइप्रसलाई ६–१ गोलले हरायो ।

बेल्जियमको जितमा क्रिस्टियन बेन्टेकेले १६ औँ र ६८ औँ तथा केभिन डि ब्रुयनले ३६ औँ र ४१ औँ मिनेटमा दुई दुई गोल गरे । यानिक कारास्कोले ४४ औँ मिनेटमा एक गोल गरेका थिए । बेल्जियमले एक गोल आत्मघाती उपहार पाएको थियो । साइप्रसका निकोलस नोलयले १४ औँ मिनेटमा गोल गरेका थिए । युरोकप छनोटको समूह ‘आई’ मा रहेको बेल्जियमले शतप्रतिशत जित निकाल्दै छनोट यात्रा तय गरेको हो ।

जितसँगै बेल्जियमले १० खेलबाट ३० अंक बनायो । यस समूहबाट उपविजेता बन्दै रुसले पनि युरोकपमा स्थान बनाएको छ । मङ्गलबार राति भएको खेलमा रुसले सान मारिनोलाई ५–० गोलले हरायो । जितसँगै रुसले १० खेलबाद्ध २४ अङ्क बनायो । यही समूहको अर्को खेलमा स्कटल्यान्डले काजकस्तानलाई ३–१ गोलले हराउँदै युरोकप छनोटको सुखद् अन्य गर्यो ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.