केन्द्रीय संस्करण

स्वप्न सुमनको ‘म तिम्रो’ टुबोर्ग ओपन सेसन्स् २ मा

person explore access_timeमंसिर ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– “यो गीत म जस्तै परीहरुको कथामा विश्वास राख्ने सबैका लागी हो”, आफ्नो लोकप्रिय गीत टुबोर्ग ओपन सेसन्स् २ मा सार्वजनिक गर्दै स्वप्न सुमनले भने । 

२०१८ मा युट्युबमा च्यानल आरबिट्ररी मार्फत सञ्चालन भएको टुबोर्ग ओपन सेसन्स्ले अपलोड गरिएको ५१ वटा गीतहरुबाट सफलतापुर्वक १ करोड भन्दा बढी भ्युज संकलन गरेको छ र फेरि अहिले टुबोर्ग ओपन सेसन्स्को सिजन २ सुरु भएको छ ।

गीतका शब्दहरुले यस प्रेम गीतको भावनाहरुलाई राम्ररी समेटेको छ । टुबोर्ग ओपन सेसन्स् २ को प्रस्तुतीमा स्वप्नको सुमधुर स्वरलाई रोहित शाक्यको अरेन्जमेन्टले थप निखार ल्याएको छ । 

स्वप्न सुमन निकै लोकप्रिय नेपाली गायक, गीतकार र गीतारिस्ट हुन् । विशेष गरि युवापुस्तामाझ निकै प्रिय रहेका स्वप्नले सधैं आफ्नो लागी स्टेज नेम चाहेका थिए । धेरै नामहरु पछि उनलाई अन्तिममा स्वप्न मनपर्यो । काठमाडौंमा जन्मिएका स्वप्नका कभर भिडियोहरु युट्युबमा चल्न थालेपछि उनको लोकप्रियता बढ्दै गयो । 

उनको युट्युबमा १२० हजार भन्दा बढी सब्स्क्राईबरहरु रहेका छन् भने, ईन्स्टाग्राममा १३६ हजार  भन्दा बढी फलोवर्स रहेका छन् । सानै देखि संगीतमा रुचि राख्ने स्वप्नले आफै गीतार बजाउन सिकेका हुन् । 

उनले आफ्नो सांगीतिक यात्रा व्यवसायिक रुपमा कर्मा रेकर्डस्सँग सुरु गरेका थिए तर पछि आरबिट्ररी रेकर्डिङस्सँग आबद्ध भए । आरबिट्ररी रेकर्डिङस्सँग उनले कसरी भनु, दि कफी सङ, म तिम्रो जस्ता हिट गीतहरु रिलिज गरे ।

टुबोर्गको संगीतसँग लामो र गर्व हुने सम्पदा रहेको छ जसले, नयाँ शैली र कलाकारहरुलाई नयाँ बजारमा चिनाउन मदत गरेको छ । पुराना साथै नयाँ कलाकारहरुलाई आफ्नो संगीत विश्वव्यापी रुपमै धेरै दर्शकहरुमाझ पु¥याउने मञ्चको निर्माण गर्न टुबोर्ग सफल भएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.