केन्द्रीय संस्करण

पीएसजीसँग सम्झौता लम्ब्याउन नेयमारद्वारा अस्वीकार

person explore access_timeमंसिर ३, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । ब्राजिलियन सुपरस्टार नेयमारले फ्रेन्च क्लब पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) सँग करार सम्झौता लम्ब्याउन अस्वीकार गरेका छन् । पीएसजीले सन् २०२५ सम्म सम्झौता लम्ब्याउन गरेको प्रस्तावलाई नेयमारले अस्वीकार गरेका हुन् ।

२७ वर्षीय नेयमारको पीएसजीसँग सन् २०२२ सम्म सम्झौता छ । उनी सन् सन् २०१७ मा बार्सिलोनाबाट दुई सय २२ मिलियन युरोमा पीएसजी पुगेका थिए । नेयमारले पछिल्लो समय पीएसजीमा त्यति नरुचाएको समाचारहरु बाहिरिरहेका छन् ।

नेयमार यसै सिजन बार्सिलोना फर्कन चाहेका थिए । तर पीएसजीले नेयमारका लागि प्रस्ताव गरेको तीन सय मिलियन युरो तिर्न बार्सिलोना तयार नदेखिएपछि उनी पीएसजीमै थन्किएका थिए ।

पछिल्लो समय नेयमार चोटले पनि सताइएका छन् । नेयमारको चोटका कारण पीएसजीले ठूला स्पर्धामा सोचेजस्तो नतिजा ल्याउन सकेको छैन । पीएसजीले नेयमारलाई च्याम्पियन्स लिग जित्ने योजनासहित भित्र्याएको थियो । नेयमारको लगातार चोटका कारण पीएसजीको त्यो सपना पूरा हुन सकेको छैन ।

यस सिजन पनि घाइते भएका नेयमार एक महिनाको विश्रामपछि मैदानमा फर्कने तयारीमा छन् । नेयमारको पूर्व क्लब बार्सिलोना फर्कने चाहना तीव्र रहेको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चार माध्यामले जनाएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.