केन्द्रीय संस्करण

लाइभ रहन अव सामसङ ग्यालेक्सी ए७०एस बजारमा

person explore access_timeमंसिर २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– विश्वको सबैभन्दा ठूलो कन्ज्युमर इलेक्ट्रोनिक्स एवं स्मार्टफोन ब्राण्ड सामसङले हालै आफ्नो लोकप्रिय ग्यालेक्सी ए श्रृखलामा सबैभन्दा नयाँ स्मार्टफोन ग्यालेक्सी ए७०एस प्रस्तुत गरेको छ । 

यसमा ग्यालेक्सीको अत्याधुनिक इनोभेसन समाविष्ट रहेको छ । नयाँ ग्यालेक्सी ए७०एस मा ६४ मेगापिक्सलको प्राइमरी शूटरको साथ ट्रिपल क्यामेरा सेटअप, आकर्षक नयाँ डिजाइन, सम्पूर्ण भिज्युअल अनुभव, शक्तिशाली ब्याट्री एवं सहजै कनेटक्ट गर्न सकिने सुविधा विद्यमान रहको छ  । 

यो नयाँ स्मार्ट फोन डिजिटल युगका प्रयोगकर्ताहरु जो आफ्नो जीवनको वास्तविक स्वरुपमा क्याप्चर, कनेक्ट एवं शेयर गर्न चाहनु हुन्छ, वहाँहरुका लागि निर्माण गरिएको हो । 

यस समूहको सबैभन्दा उत्कृष्ट ६४ मेगापिक्सलको प्राइमरी क्यामरा एवं नाइट मोड तथा सुपर स्टेडी भिडियोको साथ ग्यालेक्सी ए७०एस स्मार्टफोन फोटोग्राफी एवं भिडियोग्राफीको लागि अझै उत्कृष्ट बन्न पुगेको छ । 

सामसङ मोबाइल बिजिनेस हेड प्रणय रत्न स्थापितले सामसङ सदैव उपभोक्ता केन्द्रित रहदैं आएको बताए । उनले आजका उपभोक्ताहरुले आफ्नो फोनको भरपुर उपयोग गर्ने बताए । 

नयाँ ग्यालेक्सी ए७०एसमा उल्लेखनीय विशेषता भएको बताउँदै स्थापितले यसमा ६४ मेगापिक्सलको क्यामरा, एक्सन भिडियो शूट गर्नको लागि सुपर स्टेडी मोड एवं कम उज्यालोको अवस्थमा पनि उत्कृष्ट फोटो खिच्नको लागि नाइट मोड रहेको बताए । 

ए७०एसमा एआई गेम बुस्टर, ४५०० एमएएचको ब्याट्री, तथा २५ वाटको सुपरफास्ट चार्जिङ्ग जस्ता विशेषताहरुले आजका युवाहरुको सम्पूर्ण आवश्यकतालाई सहजै पूरा गरी स्मार्टफोनको उत्कृष्ट अनुभव प्रदान गर्दछ । 
प्रविधिमा ग्लोबल लिडरका रुपमा लेटेस्ट ग्यालेक्सी ए७०एस प्रयोगकर्ताहरुका लागि अन–द–गो रहनको लागि समर्थ बनाएको छ साथै आजका युवाहरुलाई रेडी फर लाइफ को दर्शनलाई समाहित गरेको छ ।   

शक्तिशाली क्यामरा

क्यामराको आवश्यकतालाई ध्यानमा राखेर नयाँ ग्यालेक्सी ए७०एस आकर्षक ६४ मेगापिक्सलको ट्रिपल रियर क्यामरा प्रस्तुत गरेको छ ।  दिन वा रात हरेक समयमा फोटो खिच्नको लागि यो फोन समर्थ रहेको छ । 
कम उज्यालोको अवस्थमा पनि आकर्षक फोटो खिच्नको लागि यसमा नाइट मोड रहेको छ यसमा एक्सनको अवस्थाको भिडियो पनि स्मुथ खिच्न सकिन्छ ।

यसमा ८ मेगापिक्सलको अल्ट्रावाइट क्यामरा रहेको छ, जसले मानव आँखाले जस्तो देख्दछ त्यस्तै १२३ डिग्रीको भिउङ्ग कोणबाट फोटो खिच्न सकिन्छ । यसमा ५ मेगापिक्सलको लाइभ फोकस लेन्स रहेको छ जसले शानदार फोटो खिच्नको लागि सहयोग मिल्छ । 
 
यसमा इनोभेटिभ अलाइभ क्यामरा फिचर रहेको छ, जसले फोटो खिच्दाको अवस्थमा उत्कृष्ट फोटोलाई छनौट गर्न सहयोग गर्दछ । 

साथै यसमा रहेको इन्टलिजेन्ट सीन अप्टिमाइजरले कुनै पनि वस्तुमा केन्द्रित रहेको अवस्थमा वस्तु अनुसार कलर, कन्ट्रास्ट एबं ब्राइटनेसलाई मिलाई फोटोको गुणस्तरीयतालाई अझै बृद्धि गर्न सहयोग पु¥याउँदछ र यसले आफै त्यस्ता वस्तुहरुको फोटोलाई अप्टिमाइज गर्दछ । यसमा फोटोलाई टेक्स्टमा रुपमान्तरण गर्ने विशेषता पनि रहेको छ । 

रोचक भिज्युअल अनुभव 

नयाँ ग्यालेक्सी ए७०एसमा ६.७ इन्चको एफएचडी इन्फिनिटी–यू डिस्प्ले रहेको छ । यसमा प्रयोगकर्ताले सम्पूर्ण भिज्युअल गतिविधिलाई एज टु एज अनुभव प्राप्त गर्न सक्षम हुनेछन् । यो फोन प्रयोगकर्ताहरुलाई गेमिङ्ग, भिडियो हेर्न, मल्टिटास्किङ्ग, ब्राउजिङ्ग आदिको दौरान उत्कृष्ट भिज्युअल अनुभव प्राप्त हुन्छ । 

सामसङको आफ्नै सुपर एमोलेड प्रविधिले डिस्प्लेलाई अझै जीवन्त तुल्याएको छ साथै यसले उत्कृष्ट क्रिस्प भिडियोको स्ट्रीमिङ्गलाई सम्भव बनाएको छ । ग्यालेक्सी ए७०एसमा डल्बी एटमस रहेको छ, जसले ३६० डिग्री सराउन्ड साउन्डको अनुभव प्रदान गर्दछ । 

कार्यक्षमता

आजको व्यस्त जीवनशैली अनुरुप ग्यलेक्सी ए७०एसमा अक्टाकोर क्वालकोम स्न्यापड्रैगन ६७५  प्रोसेसर लगाईएको छ, जसले धेरै कार्यहरु सहजै गर्न सक्षम हुनेछ । यो ६ जीबी ¥याम मा उपलब्ध रहेको छ । ग्यालेक्सी ए७०एसले मल्टीटास्किङ्गमा धेरै सहज र सुगम अनुभव प्रदान गर्दछ यसका साथै एआई पावर्ड गेम बुस्टर फ्रेमको दरमा सुधार गर्दछ । गेमिंगको पफरमेन्सलाई उत्कृष्ट बनाई ठूला गेमहरु पनि निरन्तर लामो समयसम्म खेल्न सकिन्छ ।
 
ग्यालेक्सी ए७०एसमा शक्तिशाली ४५०० एमएएचको व्याट्री तथा २५  वाटको सुपरफास्ट चार्जिङ, रहेको हुँदा पूरा दिनभर शेयर, स्ट्रिम तथा  गेमिङ्गको स्वतन्त्रता दिन्छ । 
                       
अद्वितीय जियोमेट्रिक प्याटर्न एवं  पछाडी भविष्यगामी होलोग्राफिक इफेक्टद्वारा आकर्षक डिस्प्लेसँग ग्यालेक्सी ए७०एस स्टाइलिश लुक एण्ड फिल उपलब्ध रहेको छ ।  ७.९ मीमीमा यो स्लीक स्मार्टफोन तीन रङ्गहरुमा  प्रिज्म क्रश रेड, प्रिज्म क्रश व्हाइट र प्रिज्म क्रश ब्ल्याकमा उपलब्ध रहेको छ । ।

मूल्य 

ग्यालेक्सी ए७०एसको मूल्य ४८ हजार ८ सय ९० (६ जीबी ं १२८ जीबी०  तोकिएको छ । यो फोन सामसङका आधिकारिक विक्री कक्षहरुबाट नेपाल अधिराज्यभर उपलब्ध रहदैं आएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.