केन्द्रीय संस्करण

के ट्वींकलकी आमा डिम्पल साँच्चै आइसियूमा छिन् ? यस्तो छ वास्तविकता

person explore access_timeमंसिर २, २०७६ chat_bubble_outline0

लता मंगेशकर पछि बलिउड अभिनेत्री डिम्पल कपाडिया अस्पतालमा भर्ना भएको खबर सोसल मिडियामा आउन थालेको छ । तर यो पूर्ण रुपमा गलत हो । वास्तवमा डिम्पलकी आमा बेट्टी कपाडियालाई मुम्बईको उपनगरीय खार इलाकामा रहेको हिन्दुजा अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ । भारतीय मिडियाले स्रोतको हवाला दिँदै यस्तो भनेको छ ।

 अस्पताल स्रोतले कुनै विस्तृत जानकारी निदइकनै भनेको छ, ‘उनलाई १४ नोभेम्बरमा अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनी आइसियूमा छिन् ।’

तर डिम्पल आफैं अस्पतालको आइसियूमा भएको खबर फैलन थाल्यो । डिम्पलकी छोरी ट्वींकल र ज्वाईं अक्षय कुमार अस्पताल बाहिर देखिएकाले पनि उक्त अफवाह फैलिएको थियो ।

सोसल मिडियाको फैलिएको उक्त अफवाह डिम्पलसम्म पुग्यो । त्यसपछि डिम्पलले आफ्नो बयान जारी गर्दै आफू जिउँदो भएको र किक हानिरहेको बताएकी छिन् । डिम्पल कपाडिया हलिउड निर्देशक क्रिस्टोफर नलनको फिल्म ‘टेनेट’ मा देखिने भएकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.