केन्द्रीय संस्करण

विश्वकप विजेता फ्रान्स युरोकपमा छनोट

person explore access_timeमंसिर २, २०७६ chat_bubble_outline0

सन् २०१८ को विश्वकप विजेता फ्रान्स सन् २०२० को युरोकपमा छनोट भएको छ । आइतबार राति भएको समूह ‘एच’ को आफ्नो अन्तिम खेलमा अल्बानियालाई २–० गोलले हराउँदै फ्रान्सले युरोकपमा स्थान बनाएको हो ।

समूह विजेता बनेको फ्रान्सले १० खेलबाट २३ अंक बनायो । दोस्रो स्थानमा रहेको टर्की पनि समान खेलबाट २३ अंक जोड्दै युरोकपमा छनोट भयो । फ्रान्सको जितमा कोरेन्टिन टोलिसोले आठौ मिनेटमा खाता खोले । कोरेन्टिनले एन्टोइन ग्रिजम्यानको फ्रिकिक पासमा हेड गोल गरेका थिए । त्यसपछि ग्रिजम्यानले ३१औं मिनेटमा दोस्रो गोल गरेका थिए ।

यही समूहको अर्को खेलमा टर्कीले एन्डोरालाई २–० गोलले हराउँदै युरोकपमा छानिएको हो । टर्कीको जितमा इनेस युनलले गरे । युनलले १७औं र २१औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । अर्को खेलमा आइसल्यान्डले मोल्डोभालाई २–१ गोलले हरायो । जितसँगै १९ अंक बनाएको आइसल्यान्ड तेस्रो स्थानमा रह्यो । १३ अंक बनाएको अल्बानिया चौथो, चार अंक बनाएको एन्डोरा पाँचौं र तीन अंक बनाएको मोल्डोभा अन्तिम स्थानमा छ ।

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.