सिद्धार्थ राणा लगातार छैटौंपटक सर्वाधिक आयकर तिर्ने करदाता बने

person explore access_timeमंसिर १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– उद्योगी व्यवसायी सिद्धार्थ राणा लगातार छैटौंपटक सर्वाधिक आयकर तिर्ने करदाता बनेका छन् । कर दिवसको अवसरमा आयोजित विशेष समारोहमा राणाले लगातार छैटौं पटक सर्वोत्कृष्ट व्यक्तिगत करदाताको सम्मान पाए ।

कार्यक्रममा सिप्रदी ट्रेडिङका अध्यक्ष तथा सूर्य नेपाल सञ्चालक समितिका निर्देशक राणा कार्यक्रममा उपस्थिति थिएनन् । उनको तर्फबाट सिप्रदी ट्रेडिङका निर्देशक शम्भु दाहालले सम्मान ग्रहण गरेका थिए । उनले तिरेको करको रकम भने सार्वजनिक भएको छैन । 

सिद्धार्थ राणाकै कम्पनी सिप्रदी ट्रेडिङ पनि सर्वाधिक कर तिर्ने कम्पनीको सूचीमा अग्रस्थानमा रहँदै आएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।