केन्द्रीय संस्करण

गिबरलटारको पोस्टमा डेनमार्कको हाफ दर्जन गोल

person explore access_timeकात्तिक ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

डेनमार्कले युरोकप छनोट खेलमा गिबरलटारमाथि गोल बर्षा गरेको छ । सुक्रबार राति भएको समूह ‘डी’ को खेलमा डेनमार्कले गिबरलटारलाई ६–० गोलले हरायो ।

एकपक्षीय खेलमा डेनमार्कको जितमा क्रिस्टियन इरिक्सनले ह्याट्रिक गरे । रोवर्ट स्कोभले दुई तथा मार्टिन ब्रेथवेटले एक गोल गरे । रोवर्टले १२औं मिनेटमा खाता खोलेका थिए । उनले ६४औं मिनेटमा ब्यक्तिगत दोस्रो गोल गरे । क्रिस्टियनले ४७औं, ६५औं र ९०औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । मार्टिनले ५१औं मिनेटमा गोल गरेका थिए ।

जितसँगै सात खेलबाट १५ अंक बनाएको डेनमार्क समूहको शीर्ष स्थानमा छ । अंकविहिन गिबरलटार अन्तिममा छ । यही समूहको अर्को खेलमा स्वीट्जरल्यान्डले जर्जियालाई १–० गोलले हरायो । घरेलु मैदानमा स्वीट्जरल्यान्डलाई जिताउन सेड्रिक इटनले ७७औं मिनेटमा गोल गरे । जितसँगै दोस्रो स्थानमा रहेको स्वीट्जरल्यान्डले १४ अंक बनाएको छ । आठ अंक बनाएको जर्जिया पाँचौं स्थानमा छ । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.