केन्द्रीय संस्करण

रुकुममा चरेससहित १ जना पक्राउ

person explore access_timeकात्तिक २९, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । रुकुम पश्चिमको प्रहरीले अवैध लागूऔषध चरेससहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । आठबिसेकोट नगरपालिका वडा नम्वर १३ का घेत्मा भन्ने ६८ वर्षीय धनसिंह पु्न मगरलाई १ किलो सातसय ग्राम चरेस सहित पक्राउ गरिएको हो ।

निजलाई पक्राउ गरि अदालतमा मुद्धा समेत दर्ता गरिएको त्यहाँका प्रहरी प्रमुख डिएसपी  सुमित खड्काले जानकारी दिए ।  रुकुम पश्चिम लागूऔषध कारोवारको हव बन्दै जान थालेपछि प्रहरीले केही समययता विशेष अप्रेशन नै चलाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.