केन्द्रीय संस्करण

ओलिभर जिरुले निर्णायक गोल गरेपछि जोगियो फ्रान्स

person explore access_timeकात्तिक २९, २०७६ chat_bubble_outline0

ओलिभर गिरोडले निर्णायक गोल गरेपछि युरोकप छनोटमा फ्रान्सले मोल्डोभामाथि कठिन जित निकालेको छ । पेरिसमा बिहीबार राति भएको खेलमा फ्रान्सले माल्डोलाई २–१ गोलले हरायो ।

घरेलु टोलीविरुद्ध मोल्डोभाले खेलको नवौं मिनेटमै अग्रता लिएको थियो । मोल्डोभोका भादिम राताले सुरुवाती गोल गरे । त्यसपछि जोसिएको फ्रान्सले ३५औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्कायो । राफेल भरानेले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । ७९औं मिनेटमा ओलिभर गिरोडले पेनाल्टीमा निर्णायक गोल गर्दै फ्रान्सलाई जित दिलाए । जितसँगै समूह ‘एच’ मा रहेको फ्रान्सले नौ खेलबाट २२ अंक बनाएको छ ।

फ्रान्स शीर्ष स्थानमा छ । तीन अंक बनाएको मोल्डोभा समूहको अन्तिममा छ । यही समहको अर्को खेलमा टर्की र आईसल्यान्डले गोल रहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडे । अर्को खेलमा अल्वानिया र एन्डोराले पनि २–२ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । बराबरीसँगै २० अंक बनाएको टर्की दोस्रो स्थानमा छ । १६ अंक बनाएको आईसल्यान्ड तेस्रो, १३ अंक बनाएको अल्वानिया चौथो र चार अंक बनाएको एन्डोरा पाँचौं स्थानमा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.