केन्द्रीय संस्करण

ह्याण्डबलको वैदेशिक प्रशिक्षण भारत र थाइल्यान्डमा

person explore access_timeकात्तिक २८, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– १३ औं दक्षिण एशियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत पोखरामा प्रशिक्षणमा रहेको राष्ट्रिय ह्याण्डबल महिला तथा पुरुषको दुबै टोली बिहिबार बैदेशिक प्रशिक्षणका लागि भारत र थाइल्यान्ड प्रस्थान गरेको छ । पुरुष टोली भारत र महिला टोली थाइल्यान्ड प्रस्थान गरेको हो ।

भारत जाने पुरुष खेलाडीमा कप्तान विशाल बस्नेत, दिनेश श्रेष्ठ, विशाल नेपाली, दिपक सिं बोहोरा, संदिप कार्की, रण सिं रावत, इन्द्रनारायण चौधरी, मदन चुनारा, श्रीबहादुर सिञ्जाली, यमबहादुर पुन, आषिश अधिकारी, केशव विष्ट, सरोज सिंह, सन्तोष श्रेष्ठ, हेमन्त थापा र शरण थापा रहेका छन ।

यसैगरी थाइल्यान्ड जाने महिला खेलाडीमा कप्तान रञ्जना राई, वविता श्रेष्ठ, अर्चना न्यौपाने, संगिता चौधरी, कविता राई, बन्दना राई, दुर्गा बोहोरा, शान्तिकला राई, झिनमाया थापा, आईतालामू शेर्पा, रामकुमारी चौधरी, शारदा विक, कल्पना वली, उमा राई, निशा राई र देवकुमारी बास्कोटा रहेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...