केन्द्रीय संस्करण

उत्कृष्ट काम गरेको भन्दै मालिकले कर्मचारीको खुट्टा धोएर धन्यवाद दिए

person explore access_timeकात्तिक २८, २०७६ chat_bubble_outline0
photo: odditycentral

चीनको एक कस्मेटिक कम्पनीका दुई मालिकले आफ्ना कर्मचारीको इमान्दारिता र कडा मेहनतको निकै रोचक तरिकाले प्रशंसा गरेका छन् । ती मालिकले आफ्नो कम्पनीमा अत्यधिक मेहनत गर्ने केही कर्मचारीलाई उनीहरुको खुट्टा धोएर धन्यवाद ज्ञापन गरेका छन् ।

हामीले यसअघि धेरैपटक पढे सुनेका छौं कि चिनियाँ मालिकहरुको यदि कर्मचारीले कम्पनीको ‘सेल्स गोल मिट’ नगरे चरम यातना दिने गर्छन् । तर चीनको सानडोंग प्रान्तस्थित जिनानमा रहेको नाम नखुलाइएको एक कस्मेटिक कम्पनीले कर्मचारीप्रति आभार व्यक्त गर्न निकै रोचक र भिन्न तरिका अपनाएको छ । चीनको सोसल मिडियामा उक्त भिडियो निकै भाइरल भइरहेको छ जसमा दुई महिला मालिकले कर्मचारीलाई सुरुमा मज्जाले झुकेर नमस्कार गर्छन् र पछि  खुट्टा धुन्छन् ।

यो अचम्मको घटना नोभेम्बर २ तारिखमा कम्पनीको हेडक्वार्टरमा आयोजना गरिएको बताइएको छ । कम्पनीले कर्मचारीप्रति देखाएको यस्तो सद्भावलाई कतिले प्रशंसा गरेका छन् भने कतिले यसलाई चर्चा पाउनका लागि गरिएको ढोंग बताएका छन् ।

चीनको ट्वीटर अर्थात् वेबोमा एक व्यक्तिले लेखेका छन्, ‘यी मालिक निकै चलाख छन् । कर्मचारीको खुट्टा धुनु भनेको उनीहरुले उपदानको माग नगर्नु हो ।’

‘दिनदहाडै अरुको खुट्टा धुने यो तुच्छ स्टन्ट कसले विकसित गर्यो ? र यो कसलाई रोचक लाग्छ ?’ अर्का एकजनाले कमेन्ट गरे ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.