केन्द्रीय संस्करण

तराई–मधेस दुर्तमार्गका तत्कालीन आयोजना प्रमुखमाथि सेनाको सोधपुछ

person explore access_timeकात्तिक २७, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं– नेपाली सेनाले काठमाडौं-तराई-मधेस दुर्तमार्ग सडक निर्माण आयोजनाका तत्कालीन आयोजना प्रमुखसहित प्राविधिक मुल्याँकन बोर्डका सदस्यहरुलाई सचेत गराएको छ ।

कोर्ट अफ इन्क्वायरी बोर्डले आयोजनाको सुपरीवेक्षण कार्यका लागि अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको परामर्शदाता छनोट कार्यमा मुल्याँकन प्रक्रियामा नै ड्राफ्ट चुहावट भएको भन्दै सैनिक सचिव विभागमा सिफारिस गरेपछि उनीहरुलाई सचेत गराइएको हो ।

नेपाली सेनाको जनसम्पर्क तथा सूचना निर्देशनालयले आज एक विज्ञप्ति जारी गरी उक्त आयोजनामा विज्ञको रुपमा कार्यरत गैर–सैनिक व्यक्तिहरुलाई समेत सजग गराइएको जनाएको छ । विज्ञप्तिमा सरकारको निर्देशन बमोजिम सेनाले निर्देशित समय सीमाभित्र आर्थिक अनुशासनमा रहेर गुणस्तरीय,पूर्ण पारदर्शिता तथा मितव्ययी ढंगबाट काम सम्पन्न गर्ने विश्वास समेत दिलाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...