केन्द्रीय संस्करण

रिक्त संवैधानिक आयोगमा पदपूर्ति गर्न बालुवाटारमा छलफल

person explore access_timeकात्तिक २७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ– प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुले संवैधानिक निकायमा नियुक्तिबारे छलफल गरेका छन् ।

 छलफलमा सत्तारुढ दल र प्रमुख प्रतिपक्ष दलका शीर्ष नेता सहभागी थिए । प्रधान्मन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा बुधबार दिउँसो प्रधानमन्त्री तथा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका अध्यक्ष केपी ओली र अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डका साथै काँग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाबीच छलफल भएको हो । 

बुधबार संवैधानिक परिषद्को बैठक बोलाइएको थियो तर तयारी नपुगेको भन्दै परिषद् बैठक स्थगित भएको थियो । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग, निर्वाचन आयोग, महिला आयोग, सत्यनिरुपण तथा वेपत्तालगायतका आयोगमा अध्यक्ष तथा सदस्य पद रिक्त छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.