केन्द्रीय संस्करण

कन्सर्टमा ढिला गरेको भन्दै रिसाएका फ्यानले गायिका मडोनाविरुद्ध दर्ता गरे मुद्दा

person explore access_timeकात्तिक २६, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo by Ethan Miller/Getty Images

अन्तर्राष्ट्रिय स्टार मडोनविरुद्ध एक रिसाएका प्रशंसकले कन्सर्टमा ढिला गरेको भन्दै मुद्दा दर्ता गरेका छन् । ती व्यक्तिले आर्थिक भरपाइको माग पनि गरेका छन् । यहाँ याद गर्नुपर्ने कुरा के छ भने मडोनाको म्याडम एक्स टुरको क्रममा कन्सर्टका बेला निकै अबेर पुग्ने बानीका कारण प्रशंसकमा विशेष निराशा छ ।

फ्लोरिडामा बस्ने नेट हलेन्डरले १७ डिसेम्बरमा मियामीको फिलमोर बीचमा हुने कन्सर्टको समय परिवर्तन भएपछि मुद्दा दर्ता गराएका छन् । नेटद्वारा दर्ता गरिएको मुद्दा अनुसार उक्त कन्सर्ट साढे ८ बजे हुने निश्चित थियो तर २३ अक्टोबरमा कार्यक्रमको समय साढे १० बजे हुने भनेर परिमार्जन गरियो । दर्ता गरिएको मुद्दा अनुसार उनी नयाँ समयमा कन्सर्ट हेर्न जान चाहँदैनन् जसका कारण उनले पैसा फिर्ता मागिरहेका छन् तर कार्यक्रम आयोजकले उनलाई पैसा फिर्ता दिइरहेका छैनन् ।

यतमात्रै होइन उनले मुद्दा दर्ता गर्दै मियामीको कार्यक्रममा ढिलाइ भएको यो पहिलो घटना नभएको पनि बताएका छन् । ६१ वर्षीया गायिका ढिलो गरी आउने उनको बानी पुरानो हो, उनले बताएका छन् ।

नेटका अनुसार उनले करिब एक हजार २४ डलर अर्थात् एक लाख १७ हजार रुपैयाँ खर्च गरेर तीनवटा टिकट खरिद गरेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.