केन्द्रीय संस्करण

बलिउड सेलिब्रिटीले गरे शान्तिको अपिलः अनुपम खेरले भने, ‘सबैलाई सद्बुद्धि देउ भगवान’

person explore access_timeकात्तिक २३, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: abplive.com

भारतमा निकै अघिदेखि चलिरहेको मुद्दा अर्थात् अयोध्या विवादबारे सर्वोच्च अदालतले आफ्नो फैसला सुनाइसकेको छ । अदालतले विवादित जमिन रामललाको नै हो भन्ने निर्णय सुनाएको हो । यसका साथै अदालतले सुननी वक्फ बोर्डलाई पाँच एकडको वैकल्पिक जमिन दिन पनि निर्देशन दिएको छ । सर्वोच्च अदालतको यो निर्णयपछि बलिउड सेलिब्रिटीले स्वागत गरेका छन् । साथै सबैलाई संयमता अपनाउन र शान्ति स्थापित गर्न अपिल पनि गरिरहेका छन् ।

अभिनेता अनुपम खेरले ट्वीट गरे, ‘अल्लाह तिम्रो नाम, ईश्वर तिम्रो नाम । सबैलाई सद्बुद्धि देउ भगवान ।’

अभिनेता फरहान अख्तरले पनि आफ्नो आधिकारिक ट्वीटर अकाउन्टबाट अयोध्या मामलामा आफ्नो विचार राखेका छन् । फरहानले आफ्ना प्रशंसकसँग पनि अपिल गरेका छन्, ‘तपाईंहरु सबैलाई बिन्ती छ, आज भएको अयोध्या मामलामा सर्वोच्च अदालतको निर्णयलाई सम्मान गर्नुहोस्, गरिमासँग यसलाई अपनाउनुहोस्, तपाईं चाहे त्यसको पक्षमा वा विपक्षमा भएपनि । हाम्रो भारतलाई यी सबैकुराबाट मुक्त गर्नुछ । जय हिन्द ।’

अभिनेत्री हुमा कुरैशीले ट्वीट गरिन्, ‘मेरा प्यारा भारतीय, कृपया अयोध्या मामलामा आएको सर्वोच्च अदालतको निर्णयलाई सम्मान गर्नुहोस् । हामी सबै एक साथ मिलेर एक राष्ट्रको रुपमा अघि बढ्न आवश्यक छ ।’

लेखक चेतन भगतले यो मामलामा आफ्नो विचार राखेका छन् । चेतनले आफ्ना प्रशंसकलाई शान्तिको सन्देश दिँदै लेखेका छन्, ‘चाहे जेसुकै होस्, जुनसुकै भगवानले शान्ति भंग होस् भन्ने चाहँदैनन् । यसलाई आफ्नै अवस्थामा रहन दिनुहोस् ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.