केन्द्रीय संस्करण

एक हप्ताभित्र गुगलमा अयोध्याको सर्चिङ ८ गुणा बढ्यो, ट्वीटरमा राममन्दिर ट्रेन्ड रह्यो

person explore access_timeकात्तिक २३, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: seotribunal.com

अयोध्या विवादमा सर्वोच्चको निर्णय कहिले आउनेछ ? गुगलमा यो कि–वर्ड सबैभन्दा धेरै सर्च गरिँदैछ । पछिल्लो एक हप्तामा अयोध्या कि–वर्डको सर्चिङ ८ गुणा बढेको छ । १ नोभेम्बरमा अयोध्याका ११ पोइन्ट्स थिए जुन ४ नोभेम्बरमा बढेर २५ भयो र ८ नोभेम्बरसम्म २ सय पोइन्ट भयो । गुगल ट्रेन्डको डाटा अनुसार, अक्टोबरमा अयोध्याको सबैभन्दा धेरै सर्चिङ १६ अक्टोबरमा भयो । यो दिन सर्वोच्च अदालतमा सुनुवाई समाप्त भएको थियो । यसदिन अयोध्या कि–वर्डको सय पोइन्ट थियो ।

गुगल ट्रेन्डमा पोइन्टले त्यो कि–वर्डको लोकप्रियता बताउँछ । उदाहरणका लागि एक कि–वर्डले कुनै दिन सय पोइन्ट पायो भने त्यो दिन त्यसको लोकप्रियता अन्य दिनको तुलनामा सबैभन्दा धेरै रह्यो ।

युपी–अयोध्या सबैभन्दा धेरै सर्चः

अयोध्या कि–वर्डलाई सबैभन्दा धेरै यूपीमा सर्च गरियो । त्यसपछि कर्नाटक, गोवा र दिल्लीको क्रम रह्यो । उता ट्वीटरमा १६ अक्टोबरमा ‘राममन्दिर निर्माण’ सबैभन्दा धेरै ट्रेन्ड रह्यो । दुई घण्टाभित्रै डेढ लाखभन्दा बढी ट्वीट भए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.