केन्द्रीय संस्करण

नीता अम्बानीको पहिलो प्रेम

person explore access_timeकात्तिक २३, २०७६ chat_bubble_outline0

नीता अम्बानी रिलायन्स कम्पनीका मालिक मुकेश अम्बानीकी श्रीमती हुन् । उनी अरबपति श्रीमानकी श्रीमती मात्र होइनन् उनी आफै सक्षम व्यवसायी पनि हुन् । उनी भारतकै सबैभन्दा धनी महिलाको सूचीमा पर्छिन् । साथै उनी धीरुभाई अम्बानी अन्तर्राष्ट्रिय विद्यालयकी संस्थापक पनि हुन् । 

सन् १९६३ को नोबेम्बर महिनाको १ गते जन्मिएकी नीताको पहिलो पटक भरतनाट्यमसँग प्रेम बस्यो । उनकी आमा पूर्णिमा दलाल शास्त्रीय संगितमा पोख्त थिइन् । आमासँगै गुजराती परिवारमा हुर्किएकी नीतालाई पनि सानैदेखि संगितमा लगाव थियो र प्रेम पनि । उनी आज पनि आफ्नो पहिलो प्रेमको रुपमा भरतनाट्यमलाई मान्छिन् । 

त्यसपछि उनको जीवनमा मुकेश अम्बानीको आगमन भयो । फिल्मको कथाजस्तै उनीहरुको प्रेमकहानीले सन् १९८५ को मार्च महिनाको ८ गते विवाहको रुप पाएको थियो । पिता धिरुभाई अम्बानीको रोजाइमा परेकी नीतालाई मुकेश अम्बानीले बीचसडकमा नै प्रेम प्रस्ताव राखेका थिए । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...