विवाहकै दिन मनपर्ने सुपरस्टारको फिल्म रिलिज हुने थाहा पाएपछि यी दुलहाले यतिसम्म गरे

person explore access_timeकात्तिक २३, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: instagrammed by mammootty

सुपरस्टार मामुट्टीले आफ्नो फिल्ममार्फत् दक्षिणी सिनेमामा निकै नाम कमाएका छन् । उनको फिल्मको क्रेज अत्यधिक देख्न पाइन्छ । मामुट्टीको फिल्म हेर्नका लागि प्रशंसकले आफ्नो विवाहको मिति नै परिवर्तन गरेको खुलासा भएको छ । वास्तवमा मामुट्टीका यी प्रशंसकले उनको फिल्म जहिले पनि पहिलो दिनको पहिलो शोमा हेर्ने गर्दथे । र यसपटक पनि यसो गर्न उनले आफ्नो विवाहको मिति नै परिवर्तन गरेका छन् ।

भारतीय मिडिया रिपोर्टले दाबी गरे अनुसार जब केरलका मेमन नामका एक प्रशंसकलाई उनलाई मनपर्ने स्टार मामुट्टीको नयाँ फिल्म ममंगम आफ्नो विवाहको दिन अर्थात् २१ नोभेम्बरमा रिलिज हुँदै छ भनेर थाहा भयो तब उनले विवाहको मिति अघि सारेर अक्टोबर ३० मा विवाह गरे र आफ्नी नयाँ दुलहीसँग मामुट्टीको फिल्म हेर्न गए ।

स्मरण रहोस्, मामुट्टीको फिल्म ममंगम यसै महिना २१ तारिखमा मलयालम, तमिल, तेलुगू र हिन्दीमा रिलिज हुने निश्चित भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।