केन्द्रीय संस्करण

नेपालविरुद्धको तीन दिवसीय प्रथम श्रेणीको क्रिकेटमा एमसीसीको विशाल अग्रता

person explore access_timeकात्तिक २१, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपालविरुद्धको तीन दिवसीय प्रथम श्रेणीको क्रिकेटमा मेरिलेबोन क्रिकेट क्लब (एमसीसी) ले तीन सय २ रनको फराकिलो अग्रता लिएको छ । 

कीर्तिपुरस्थित टियु क्रिकेट मैदानमा नेपाललाई सस्तैमा समेटेर दोस्रो इनिङ थालेको एमसीसीले दोस्रो दिनको खेल सकिदा २१ ओभरमा २ विकेट गुमाएर ९१ रन जोडेको छ । योसँगै एमसीसीले नेपालविरुद्ध तीन  सय २ रनको फराकिलो अग्रता बनाएको छ ।

यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको एमसीसीले पहिलो इनिङमा १०१.५ ओभरमा अलआउट हुँदै तीन सय ६४ रन बनाएको थियो । पहिलो दिन ८७ ओभरमा ६ विकेट गुमाएर तीन  सय ११ रन बनाएको एमसीसीले दोस्रो दिन बिहिबार ५३ रन जोड्दा बाँकि ४ विकेट गुमाएको थियो ।

एमसीसीका लागि चार खेलाडीले अर्धशतक बनाए । एमसीसीका विल रोड्स ७३ र विल भान्डेर्सपारले ५३ रनको र्धशतकीय इनिङ खेले । मिल्स हाम्मोन्डले पनि ५२ रन बनाए । यासिर अराफाट ६५ रनमा अविजित रहे । टम वेस्ट्लीले ३९ रन जोड्दा एलेक्स थोम्पसनले ३० रन बनाए । 
नेपालका सन्दीप लामिछाने र करण केसीले तीन तीन विकेट लिए । सोमपाल कामी र शरद भेषवाकरले समान दुई विकेट लिए । पहिलो इनिङमा नेपाल ४४.४ ओभरमा एकसय ५३ रन जअलआउट भएको थियो । नेपाल फलो अनमा परेको थियो । तर, एमसीसीले नेपाललाई फलो अन नदिई  ब्याटिङ गरेको थियो ।

खराब ब्याटिङ गरेको नेपालले  नेपालले ३१ रन जोड्दा पाँच विकेट गुमाएको थियो । नेपालका विनोद भण्डारी र सोमपाल कामीले अर्धशतकीय साझेदारी गर्दै नेपालको इनिङ उकासेका थिए ।

 विनोदले ३६ रन बनाए भने सोमपाल २६ रनमा आउट भए । त्यसपछि आएका सन्दीप लामिछानेले आक्रामक ब्याटिङ गर्दै सर्वाधिक ३९ रन बनाएका थिए ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.