केन्द्रीय संस्करण

दाङमा नेकपा र काँग्रेससहित १४ जना उम्मेद्वारको मनोनयन दर्ता

person explore access_timeकात्तिक २१, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल– दाङ क्षेत्र नम्बर ३ को (ख) बाट प्रदेशसभा सदस्यका लागि दलहरुले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा), नेपाली काँग्रेस लगायतका दलहरुबाट उम्मेद्वारहरुले आज उम्मेद्वारी दर्ता गराएका हुन् । नेकपाको तर्फबाट विमला ओली र नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार केशव आचार्यले उपचुनावको छन्लागि उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् ।

त्यसैगरी राप्रपाको तर्फावाट भुपाल रावत, साझा पार्टीका तर्फबाट शिवकुमार चौधरी, राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टीका तर्फबाट धनराज सुनार, नेमकिपाबाट सुरेश परियार, राप्रपा संयुक्त छोटिलाल थारु, नेकपा मालेवाट हरिप्रसाद डाँगि, समाजवादी पार्टीबाट डिल्लिबहादुर डाँगी, मंगोल नेशनल पार्टीवाट घनश्याम चौधरी, लोकतान्त्रिक पार्टीवाट झरेन्द्रबहादुर खत्री, नेका (विपी)बाट दीपककुमार धिताल तथा स्वतन्त्रबाट गोविन्द विसी र टिकाराम आचार्यले पनि उम्मेदवारी दर्ता गराएको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ । 

मंसिर १४ गते हुने निर्वाचनमा दलहरूले आ–आफ्नो जित सुनिश्चित रहेको दावी सहित चुनावी प्रचारप्रसार थालेका छन । २०७५ साल माघ १६ गते घोराही लमही सडक खण्डको चिसापानीमा भएको सडक दुर्घटनामा परी गम्भिर घाइते भएर उपचारका क्रममा प्रदेशसभा सदस्य उत्तरकुमार वलीको निधन भएको थियो । वलीको निधन पछी प्रदेशसभा सदस्य पद रिक्त हुन पुगेको हो । सोही रिक्त प्रदेशसभा सदस्यका लागि उपचुनाव हुन थालेको हो । 

तामझाम सहित मनोनयन दर्ता
उम्मेदवारी दर्ता गर्न दलबलका साथ उम्मेदवारहरु मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा मनोनयन दर्ता गर्न पुगेका थिए । पञ्चेबाजासहित नाचगान गर्दै समर्थक सहित उम्मेदवारहरु निर्वाचन कार्यालयमा पुगेका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.