केन्द्रीय संस्करण

बायर्न म्युनिख नकआउट चरणमा

person explore access_timeकात्तिक २१, २०७६ chat_bubble_outline0

जर्मन क्लब बायर्न म्युनिख युइएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलको नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको छ । समूह ‘बी’ अन्तर्गत बुधबार राति भएको खेलमा बायर्नले ग्रीसको ओलम्पियाकोसलाई २–० गोलले हरायो ।

बायर्न दुई खेल अगावै नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको हो । अपराजित यात्रा कायम राखेको बायर्नले चार खेलबाट १२ अंक बनाएको छ । बायर्नले प्रशिक्षक निको कोभाकको बर्खास्तीसँगै अन्तरिम प्रशिक्षक हान्स फ्लिकको पहिलो खेलमै सफलता हात पारेको छ । बायर्नको जितमा रोवर्ट लेवान्डोस्की र इभान पेरिसिसले गोल गरे । खेलभर ओलम्पियाकोसलाई दबाबमा राखेको बायर्नका लेवान्डोस्कीले लागि ६९औं मिनेटमा गोल गरे । ८९औं मिनेटमा पेरिसिसले गोल गर्दै टोलीलाई सहज जित दिलाए ।

यही समूहको अर्काे खेलमा दक्षिण कोरियन फरवार्ड ह्युङ मिन सनको दुई गोल सहयोगमा इङ्लिस क्लब टोट्टनहामले सर्वियन क्लब रेड स्टार बेलग्रेडलाई ४–० गोलले हरायो । टोट्टनहामका लागि सनसँगै जियोभानी लो सेल्सो र क्रिस्टियन इरिक्सनले एक एक गोल गरे । जितसँगै सात अंक बनाएको टोट्टनहाम दोस्रो स्थानमा छ । तीन अंक बनाएको रेड स्टार तेस्रो स्थानमा छ । ओलम्पियाकोस एक अंक सहित समूहको अन्तिममा छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.