केन्द्रीय संस्करण

एमसीसी बलियो अवस्थामा

person explore access_timeकात्तिक २०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं। नेपालविरुद्धको तीन दिवसीय प्रथम श्रेणीको (क्रिकेट पहिलो दिन मेरिलेबोन क्रिकेट क्लब (एमसीसी) बलियो अवस्थामा छ । कीर्तिपुरस्थित टियु क्रिकेट मैदानमा बुधबार टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको एमसीसीले ८६ ओभरमा ६ विकेट गुमाएर तीन सय ११ रन बनाएको छ । खराब प्रकासको कारण नौ ओभर बाँकि रहदै खेल रोकिदा एमसीसीले उच्च योगल तयार गरेको हो । एमसीसीको उच्च योगफलमा तीन खेलाडीले अर्धशतक बनाए ।

एमसीसीका विल रोड्स ७३ रनको अर्धशतकीय इनिङ खेले । विल भान्डेर्सपारले ५३ रन र मिल्स हाम्मोन्डले ५२ रनको अर्धशतकीय इनिङ खेलेका छन् । टम वेस्ट्लीले ३९  र एड योङले १७ बनाए । बिली गोडलम्यान १० रनमा आउट भए । यसैगरी यासिर अराफाट ३५ रनमा अविजित रहदा एलेक्स थोम्पसन २१ रनमा अविजित छन् । नेपालका लागि सोमपाल कामी, सन्दीप लामिछाने र शरद भेषवाकरले दुई दुइ विकेट लिए । बिहबार पुन ः  एमसीसीले खेल सुरुवातमा ब्याटिङ गर्नेछन् । नेपालले १४ वर्षपछि घरेलु मैदानमा फस्ट प्रथम श्रेणीको mिकेट खेलेको हो । नेपालले पछिल्लो पटक सन् २००५ मा युएईविरुद्ध आईसीसीले मान्यता दिएको पहिलो श्रेणीको क्रिकेट खेलेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.