ad
x

बार्सिलोना पराजित हुँदा रियलले फाइदा उठाउन सकेन

person explore access_timeकात्तिक १७, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । ला लिगाको शीर्ष स्थानमा रहेको बार्सिलोनाले सात मिनेटको अन्तरालमा तीन गोल खाएपछि लेभान्तेसँग पराजित भएको छ ।


पहिलो हाफमा एक गोलको अग्रता बनाएको बार्सिलोनाले दोस्रो हाफमा तीन गोल खाएपछि ३–१ गोलअन्तरले पराजित भएको हो ।कप्तान लियोनेल मेस्सीले पाहुना टोलीलाई ३८ औँ मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत अग्रता दिलाएका थिए ।तर, खेलको ६१ औँ मिनेटमा होजे काम्पानाले लेभान्तेका लागि बराबरी गोल फर्काए । दुई मिनेटपछि बोर्या मायोरालले लेभान्तेलाई अग्रता दिलाए भने नेमान्जा राडोजाले लगत्तै अग्रता दोब्बर बनाए ।मेस्सीले दोस्रो हाफमा गरेको गोल भिडियो एसिस्टेन्ट रेफ्रीले खारेज गरेका थिए ।११ खेलपछि बार्सिलोनाको २२ अंक रहेको छ र गोल अन्तरको आधारमा रियल म्याड्रिडलाई उछिन्दै शीर्ष स्थानमा कायम छ । जीतपछि लेभान्ते आठौँ स्थानमा उक्लिएको छ ।शनिबार नै भएको अन्य खेलमा रियल म्याड्रिड रियल बेटिससँग गोलरहित बराबरीमा रोकिँदा बार्सिलोनालाई उछिन्ने मौका गुमायो ।

पहिलो हाफमा एडिन हजार्डले गरेको गोललाई भिडियो एसिस्टेन्ट रेफ्रेीले खारेज गरेका थिए । त्यस्तै, भिनिसियस जुनियर र सर्जियो रामोशको प्रहारलाई रियल बेटिसका गोलकिपरले विफल बनाएका थिए । ११ खेलबाट रियलको २२ अंक रहेको छ ।

उता, अन्य खेलमा भ्यालेन्सियाले एस्पानियोललाई २–१ ले पराजित गर्यो भने । एथ्लेटिको म्याड्रिड र सेभियाले भने १–१ को बराबरीमा चित्त बुझाए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।