केन्द्रीय संस्करण

'मे खिलाडी तु अनाडी'का निर्माता चम्पक जैनको निधन

person explore access_timeकात्तिक १५, २०७६ chat_bubble_outline0

मुम्बई – बलिउड फिल्म निर्माता चम्पक जैनको निधन भएको छ । ब्रेन हेमरेजका कारण उनको बिहिबार साँझको निधन भएको हो । मे खिलाडी तु अनाडी, जोश, गरम मसला जस्ता हिट फिल्मका निर्माता जैनको निधनले अहिले बलिउड शोकमा डुबेको छ ।

जैन म्युजिक र फिल्म निर्माण कम्पनी वीनस र युनाइटेड ७ का मालिक हुन् । अफिसमा मिटिङ गर्दै गर्द उनको निधन भएको बलिउड मिडियाले उल्लेख गरेका छन् । ‘उनी जुहुको अफिसमा बसेर मिटिङ गर्दै थिए । अचानक ब्रेन हेमरेज अस्पताल लैजादै गर्दा उनको निधन भयो’ समाचारमा उल्लेख छ ।

जैनको निधन प्रति बलिउड सेलिब्रेटी तथा राजनीतिक दलका नेताहरुले ट्वीट मार्फत शोक ब्यक्त गरिरहेका छन् ।

 

 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.