ad
x

ग्रनाडा ला लिगाको शीर्ष स्थानमा

person explore access_timeकात्तिक ११, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । रियल बेटिसलाई हराउँदै ग्रनाडा स्पेनिस ला लिगाको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।


एल क्लासिको स्थगित भएको फाइदा उठाउँदै १० खेलबाट २० अंक बटुलेर ग्रनाडा लिगको शीर्ष स्थानमा उक्लन सफल भएको हो ।खेलमा अल्भारो भाडिलोले गरेको एक मात्र गोल निर्णायक बन्यो ।जीतसँगै एक खेल कम खेलेको बार्सिलोना तथा एथ्लेटिको म्याड्रिड, सेल्टा भिगो र सेभियाभन्दा ग्रनाडाले १ अंकको अग्रता बनाएको हो ।मंगलबार रियल भालाडोलिडलाई हराए बार्सिलोना पुनः लिगको शीर्ष स्थानमा उक्लनेछ ।आइतबार भएका अन्य खेलमा सेभियाले गेटाफेलाई २–० ले हरायो भने भ्यालेन्सिया ओसासुनासँग ३–१ ले स्तब्ध बन्यो ।एस्पानियोलले लेभान्ते तथा रियल सोसिडाडले सेल्टाभिगोलाई समान १–० अन्तरले हरायो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।