केन्द्रीय संस्करण

रुपन्देहीमा ट्रकको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७६ chat_bubble_outline0
File-photo

बुटवल – रुपन्देही ओमसतिया गाँउपालीका ४ बसन्तपुरको भैरहवामा भारतीय नम्बरको ट्रकले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदा  एक जना मृत्यु भएको छ ।

परासी हुलाकी सडकमा पश्चिमबाट पूर्वतर्फ जादै गरेको ट्रकले लु.४७ प.८९०५ नम्बरका मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार  मृत्यु  हुनेमा मोटरसाइकल चालक रुपन्देहीको ओमसतियाका २० का बलाराम चाईको  रहेका छन् । उनी शनिबार दिउसो घटना स्थलमै मृत्यु भएको हो । 

मोटरसाइकलमा सवार वर्ष १८ को आकाश गुप्ता घाइते भएका छन् । उनको भीम अस्पताल भैरहवामा उपचारको भइरहेको छ । मोटरसाइकलको पेट्रोल ट्याङकी फुटी आगोलागी हुदा मोटरसाइकल पूर्णरुपमा जलेको छ । यस्तै ट्रकको पछाडिका ४ वटा टायर जलेकापछि  दमकल, प्रहरीको सहयोगमा आगो नियन्त्रणमा आएको प्रहरीले जनाएको छ । ट्रक चालक प्रहरी नियन्त्रणमा छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...