केन्द्रीय संस्करण

पद्मावत फिल्ममा सलमान, ऐश्वर्या र अजय देवगनले अझ राम्रो भूमिका निभाउँथेः शाहिद कपुर

person explore access_timeकात्तिक ६, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: koimoi.com

फिल्म पद्मावत हिट भएको एक वर्षपछि फिल्म अभिनेता शाहिद कपुरले उक्त फिल्ममा ‘हद दिल दे चुके सनम’ का कलाकार सलमान खान, ऐश्वर्या राय बच्चन र अजय देवगनले संजय लीला भंसालीको निर्देशनमा राम्रोसँग काम गर्ने बताएका छन् । यो फिल्ममा शाहिद कपुरले महाराज रावल रतन सिंहको भूमिका निभाएका थिए ।

यस्तै, यो फिल्ममा रणवीर सिंहले अलाउद्दीन खिलजी र दीपिका पादुकोणले पद्मावतीको भूमिका निभाएका थिए । नेहा धुपियासँगको कुराकानीमा शाहिद कपुरले भने, ‘हम दिल दे चुके सनमका कलाकार सलमान खान, ऐश्वर्या राय बच्चन र अजय देवगनले संजय लीला भंसालीको निर्देशनमा राम्रोसँग काम गर्थे ।’ शाहिद कपुरलाई उनले पद्मावतका तीन मुख्य भूमिकामा कसलाई रिकास्ट गर्न चाहन्छन् भनेर नेहाले सोधेकी थिइन् ।

भंसालीको पद्मावत १६ औं शताब्दिका कवि मलिक मुहम्मद जायसीको कविता ‘पद्मावत’ मा आधारित थियो । अत्यधिक ढिलाई र विवादपछि फिल्म अन्ततः सन् २०१८ को जनवरीमा रिलिज भयो र निर्देशक संजय लीला भंसालीले यो फिल्मका लागि राष्ट्रिय पुरस्कार पनि पाए । यो फिल्मले थुप्रै अदालती झमेलाको पनि सामना गर्नुपर्यो । यो फिल्मले बक्स अफिसमा राम्रो कमाई गरेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.