पद्मावत फिल्ममा सलमान, ऐश्वर्या र अजय देवगनले अझ राम्रो भूमिका निभाउँथेः शाहिद कपुर

person explore access_timeकात्तिक ६, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: koimoi.com

फिल्म पद्मावत हिट भएको एक वर्षपछि फिल्म अभिनेता शाहिद कपुरले उक्त फिल्ममा ‘हद दिल दे चुके सनम’ का कलाकार सलमान खान, ऐश्वर्या राय बच्चन र अजय देवगनले संजय लीला भंसालीको निर्देशनमा राम्रोसँग काम गर्ने बताएका छन् । यो फिल्ममा शाहिद कपुरले महाराज रावल रतन सिंहको भूमिका निभाएका थिए ।


यस्तै, यो फिल्ममा रणवीर सिंहले अलाउद्दीन खिलजी र दीपिका पादुकोणले पद्मावतीको भूमिका निभाएका थिए । नेहा धुपियासँगको कुराकानीमा शाहिद कपुरले भने, ‘हम दिल दे चुके सनमका कलाकार सलमान खान, ऐश्वर्या राय बच्चन र अजय देवगनले संजय लीला भंसालीको निर्देशनमा राम्रोसँग काम गर्थे ।’ शाहिद कपुरलाई उनले पद्मावतका तीन मुख्य भूमिकामा कसलाई रिकास्ट गर्न चाहन्छन् भनेर नेहाले सोधेकी थिइन् ।भंसालीको पद्मावत १६ औं शताब्दिका कवि मलिक मुहम्मद जायसीको कविता ‘पद्मावत’ मा आधारित थियो । अत्यधिक ढिलाई र विवादपछि फिल्म अन्ततः सन् २०१८ को जनवरीमा रिलिज भयो र निर्देशक संजय लीला भंसालीले यो फिल्मका लागि राष्ट्रिय पुरस्कार पनि पाए । यो फिल्मले थुप्रै अदालती झमेलाको पनि सामना गर्नुपर्यो । यो फिल्मले बक्स अफिसमा राम्रो कमाई गरेको थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।