केन्द्रीय संस्करण

रोहित शर्माको दमदार प्रदर्शन

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७६ chat_bubble_outline0

रोहित शर्माले करियरकै उत्कृष्ट ब्याटिङ गरेपछि दक्षिण अफ्रिका बिरुद्धको तेस्रो तथा अन्तिम टेस्टमा भारत जित नजिक पुगेको छ । यस खेलमा भारतका ओपनर ब्याट्सम्यान शर्माले दोहोरो शतक बनाएका छन् । अघिल्ला दुवै खेलमा जित निकालेको भारतले तेस्रो टेस्टमा टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको थियो । दोस्रो दिन खेल चलिरहँदा भारतले ६ विकेट गुमाएर चार सय १७ रनको योगफल तयार पारेको थियो ।

भरतका लागि एकदिवसीय करियरमा तीन वटा दोहोरो शतक बनाएका रोहितले टेस्टमा पहिलो दोहोरो शतक बनाएका हुन् । उनले दुई सय १२ रन बनाउने क्रमम दुई सय ५५ बलको सामना गर्दै २८ चौका र ६ छक्का प्रहार गरेका थिए । उनले रविन्द्र जडेजासँग ४७ रनको साझेदारी गरेका थिए । अजिंक्या रहानेले पनि एक सय १५ रन बनाए । दक्षिण अफ्रिकाका लागि कागीसो रबाडाले तीन विकेट लिए । जर्ज लिन्डेले दुई तथा एन्रिच नोत्र्जले उक विकेट लिएका थिए ।

सोमबार राति भएको खेलमा दक्षिण अफ्रिका फलो अनमा परेको छ । भारतले ११६.३ ओभरमा चार सय ९७ रन जोडेर पहिलो इनिङ समाप्तिको घोषणा गरेको थियो । त्यसपछि पहिलो इनिङ थालेको दक्षिण अफ्रिका एक सय ६२ रन जोड्दै अलआउट भयो । 

पहिलो इनिङमा तीन सय ३५ रनको अग्रता बनाएपछि भारतले दक्षिण अफ्रिकालाई पुनः ब्याटिङमा पठाएको छ । दोस्रो इनिङमा पनि दक्षिण अफ्रिकाले राम्रो प्रदर्शन गर्न सकेको छैन । टेष्ट च्याम्पियनसिप अन्तर्गत तीन खेलको सिरिज भारतले यसअघि नै २–० ले जितिसकेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.