केन्द्रीय संस्करण

पोखराको सान्त्वना जित

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – पोखरा पल्टनले वुमेन च्याम्पियन्स लिग (डब्लुसीएल) मा सान्त्वना जित निकालेको छ । पोखराले सोमबार भएको लिग चरणको अन्तिम खेलमा ललितपुर फाल्कोन्सलाई ६ विकेटले हरायो ।

कीर्तिपुरस्थित टियु क्रिकेट मैदानमा ललितपुरले दिएको एक सय २३ रनको विजय लक्ष्य पाएको पोखराले १७.२ ओभरमा चार विकेटको क्षतिमा लक्ष्य पूरा गरेको थियो । पोखराको जितमा कविता कुँवरले अविजित ६१ रन बनाईन् । 

बिन्दु रावलले ४० रन जोडिन् । ललितपुरकी ममता चौधरी र नेरी थापाले समान दुई दुई विकेट लिए । यसअघि टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको ललितपुरले २० ओभरमा सात विकेटको क्षतिमा एक सय २२ रन बनाएको थियो । ललितपुरका लागि ममता चौधरीले अविजित ५२ रन बनाईन् । कविता जोशीले ३१ र सम्झना खड्काले १० रन बनाए ।

पोखराकी सिता रानामगरले दुई विकेट लिईन् । पोखरा र ललितपुर यसअघिनै प्रतियोगिताबाट बाहिरिएका थिए । चितवन राइनोज फाइनल पुगिसकेको छ । क्याट क्विन्स काठमाडौं र विराटनगर टाइटन्सबीचको प्लेअफ विजेताले बिहिबार चितवनसँग उपाधिका लागि प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । काठमाडौं र विराटनगरको खेल मंगलबार हुनेछ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.