केन्द्रीय संस्करण

विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय समितिबाट गुणराज लोहनी आउट, यस्ता छन् अन्य १० निर्णय

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं– नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले केन्द्रीय सदस्य गुणराज लोहनीलाई पार्टी केन्द्रीय समितिको जिम्मेवारीबाट मुक्त गरेको छ । पार्टीको आठौं पूर्ण बैठकका निर्णयहरु विज्ञप्तिमार्फत सार्वजजिक गर्दै महासचिव विप्लवले सो कुराको जानकारी दिएका छन् ।

केन्द्रीय सदस्यको जिम्मेवारीमा रहेका लोहनीको स्वास्थ्य समस्याका कारण केन्द्रीय समितिमा रहेर काम गर्न कठिनाई भएकोले उनलाई विदाई गरिएको विज्ञप्तिमा जनाइएको छ । बैठकले पार्टी संगठनभित्रको शुद्धीकरणलाई जोड दिँदै पार्टीका सम्पूर्ण क्षेत्रहरु तल्ला कमिटी, जनसेना, जवस, मोर्चा र विभागहरुमा तदारुकताका साथ सञ्चालन गर्ने निर्णय समेत गरिएको विज्ञप्तिमा जनाइएको छ ।

बैठकले पार्टीको योजनामा कार्यरत रहँदा गिरफ्तारमा परेर जेल जीवन विताइरहेका पार्टी नेता सुदर्शन, माइला लामा, प्रज्वल, बन्धु चन्द, नविन लगायतको शीघ्र रिहाईको माग समेत गरेको छ । बैठकले यी लगायत अन्य १० निर्णय समेत गरेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.