केन्द्रीय संस्करण

आलिया भट्टले गराइन् अण्डरवाटर फोटोसुटः प्रशंसकले भने, ‘सुन्दर जलपरी’

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: Alia Bhatt/instagram

आलिया भट्ट एक सुन्दर नायिकाको रुपमा परिचित त छिन् नै, उनको ड्रेसिङ स्टाइलको पनि अत्यधिक चर्चा हुनेगर्छ । तर आजकाल आलिया आफ्नो अण्डरवाटर फोटोसुटका लागि चर्चामा छिन् जुन उनले फेसन म्यागजिन भोगका लागि गराएकी छिन् ।

आलियाले यो फोटोसुटको कभर आफ्नो इन्स्टाग्राममा सेयर गरेकी छिन् जसलाई प्रशंसकले निकै रुचाइरहेका छन् । कभर फोटोमा आलिया नियोन ग्रीनको बिकिनी स्टाइल ड्रेस लगाइरहेको देखिएकी छिन् । उनले यो पोज पानीभित्र दिएकी छिन् । प्रशंसकका अनुसार यो आलियाको अहिलेसम्मकै सबैभन्दा उत्कृष्ट लुक हो । कतिले उनलाई सुन्दर जलपरीको पनि संज्ञा दिएका छन् ।

आलियाको कामको कुरा गर्ने हो भने उनी अहिले आफ्ना बुवा महेश भट्टको फिल्म ‘सडक टु’ को सुटिङ गरिरहेकी छिन् । यसमा उनी पूजा भट्ट र संजय दत्तकी छोरीको भूमिकामा देखिनेछिन् ।

यसबाहेक उनीसँग करण जोहरको ‘तख्त’ पनि छ जसमा उनी रणबीर सिंह, अनिल कपुर, करिना कपुर खान, जान्ह्वी कपुर र भूमि पेडनेकर पनि हुनेछन् । यस्तै, रणबीर कपुरसँग पनि आलियाको ब्रम्हास्त्र नामको एउटा फिल्म छ । यसमा अमिताभ बच्चन पनि देखिनेछन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.