केन्द्रीय संस्करण

बराबरीमा रोकियो लिभरपुल

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७६ chat_bubble_outline0

इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलको शीर्ष स्थानमा रहेको लिभरपुलले म्यानचेस्टर युनाइटेडसँग बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको छ । आइतबार राति भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा लिभरपुल  युनाइटेडसँग १–१ गोलको बराबरीमा रोकिएको हो ।

युनाइटेडको घरेलु मैदानमा भएको खेलमा लिभरपुलले खेलको अन्तिम समयमा गोल गर्दै हार टारेको थियो । युनाइटेडका मार्कस रासफोर्डले ३६औं मिनेटमा गोल गर्दै घरेलु टोलीको अग्रता दिलाए । मार्कसले डानियल जेम्सको पासमा गोल गरेका थिए । पहिलो हाफमै लिभरपुलका साडियो मानेले फर्काएको बराबरी गोललाई भिडियो असिस्टेन्ट रेफ्री (भीएआर) को आधारमा मान्यता दिईएन । 

लिभरपुलले ८५ औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काएको थियो । लिभरपुलका एडम लाल्लानाले बराबरी गोल फर्काए । एडमले एन्डी रोबर्टसनको पासमा गोल गरेका थिए । त्यसपछि थप गोल नहुँदा दुवै टोलीले एक एक अंक बाँडे । यस बराबरीसँगै लिभरपुलले नौ खेलबाट २५ अंक बनाएको छ । समान खेलबाट १० अंक बनाएको युनाइटेड १३औं स्थानमा छ । दोस्रो स्थानमा रहेको म्यानचेस्टर सिटीको १९ अंक छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.